Загальна інформація про Правничу компанію «ЮРІННОВАЦІЯ»

Правовий статус: Юридична особа.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 35494262.

Організаційно-правова форма: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ.

Повне найменування та скорочене: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАВНИЧА КОМПАНІЯ "ЮРІННОВАЦІЯ" (ТОВ "ПРАВНИЧА КОМПАНІЯ "ЮРІННОВАЦІЯ").

Повне та скорочене найменування англійською мовою: LIMITED LIABILITY COMPANY "LAW COMPANY "JURINNOVATION" (LAW COMPANY "JURINNOVATION" LLC).

Комерційне (фірмове) найменування: Правнича компанія "ЮРІННОВАЦІЯ", Юридическая компания "ЮРИННОВАЦИЯ", Law company "JURINNOVATION".

Комерційні позначення: "ЮРІННОВАЦІЯ", "ЮРИННОВАЦИЯ", "JURINNOVATION".

Дата державної реєстрації юридичної особи: 21.11.2007.

Статус компанії: Активний.

Орган управління, уповноважений представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, у тому числі підписувати договори: генеральний директор Мамчур Віталій Миколайович.

Основний вид діяльності: Діяльність у сфері права.

Місія: З минулого в майбутнє, від складного до простого від старого до нового - світ розвивається завдяки інноваціям: інновації в техніці, інновації в економіці, інновації в культурі, інновації в державі та праві. Юрінновація - це злиття принципів класичної юриспруденції та інноваційних підходів до бізнесу. Якщо вам імпонують такі характеристики дирижабля як: безпека, ощадливість, екологічність, велика вантажопідйомність і місткість, велика дальність і тривалість безпосадкових польотів, можливість зльоту з будь-якого майданчика та приземлення майже на будь-якій поверхні, майже повна відсутність шуму та вібрації під час польоту - тоді ласкаво просимо до дирижабля «ЮРІННОВАЦІЯ» як символу вільного руху вперед, втілення креативності та перспективи, гармонії традицій та нововведень...