Айдентика

Айдентика - це візуальна основа будь-якого бізнесу, його обличчя. Все, що пов'язано з ідентифікацією тієї чи іншої торгової марки серед інших, називається айдентикою. Фірмовий стиль, логотип - це елементи системи розпізнавання компанії на ринку. Завдяки таким фундаментально необхідним речам, виражається напрямок діяльності компанії, суть її концепції та ставлення до клієнтів. Іншими словами, айдентика - це те, що робить компанію не схожою на інші.
ЛОГОТИП - перший і найголовніший компонент фірмового стилю компанії. Це не просто атрибут або «значок», який належить мати кожній компанії. Логотип - це концепція компанії, втілена в візуальний образ.
Логотип нашої компанії, який Ви можете спостерігати у лівому верхньому куті кожної сторінки цього сайту, представляє собою комбінований знак.
Словесну частину цього знаку складає назва нашої компанії: «Правнича компанія «Юрінновація». Відповідно до свідоцтва України на знак для товарів і послуг № 111179 від 25 серпня 2009 року словесне позначення «ЮРІННОВАЦІЯ JURINNOVATION» є знаком для товарів і послуг, власником якого є наша компанія.
В зображувальній частині логотипу компанії кидається в очі перш за все графічне зображення дирижаблю.
Зображення дирижаблю в основі нашого логотипу та в цілому корпоративного стилю тісно пов'язане з семантикою назви нашої компанії та її філософською концепцією. Зокрема, виходячи з того, що поняття інновації тісно пов'язане з поняттям нововведення (винахід, відкриття), а метою нововведень є підвищення ефективності, економічності, якості, задоволеності клієнтів організації, поняття інновації можна ототожнювати з дирижаблем як певним символом інноваційного розвитку.
Який зв'язок між дирижаблем та інноваційним розвитком?
«...Більшість чайок не прагне дізнатися про політ нічого крім самого необхідного: як долетіти від берега до їжі і повернутися назад. Для більшості чайок головне - їжа, а не політ. Найбільше на світі Джонатан Лівінгстон любив літати...» - уривок з твору Річарда Баха «Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон».
Політ. Напевно, що саме з польотом перш за все асоціюється креативність, творчість, тобто те, що є основою інновацій. Для того, щоб створити щось нове, необхідно звільнитись від кайданів та вийти за традиційні межі. Для людини, яка «не створена літати» - це піднятися над землею у польоті.
Як відомо, історія повітроплавання людини розпочалася саме з польотів на повітряних кулях - аеростатах. А що таке дирижабль? Це керований аеростат з двигуном. Отже й маємо асоціативний зв'язок між дирижаблем та інноваційним розвитком. Дирижабль - не тільки по суті перший літальний апарат, це й перший крок у вдосконаленні першого літального апарату з інноваційними цілями: підвищення його ефективності, економічності та якості...